Mediderma Kwasy Medyczne NOWOŚĆ!!

FERULAC PEEL – najskuteczniejszy peeling anti-aging.

o zabiegu

Ferulac peel to najnowszej generacji peeling odmładzający, wykorzystujący innowacyjną technologię transportu substancji aktywnych za pomocą odpowiednich nośników, które z łatwością pokonują barierę naskórkową i zostają wprowadzone głęboko do wnętrza komórek. Negatywne czynniki środowiskowe (promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, źle zbilansowana dieta) sprzyjają powstawaniu wolnych rodników, które przyśpieszają proces starzenia komórek. Kwas ferulowy posiada silne właściwości antyoksydacyjne, czyli zwalcza wolne rodniki, dzięki czemu niweluje oznaki starzenia skóry (linie mimiczne i zmarszczki, przebarwienia, odwodnienie oraz utrata jędrności)


Postępowanie po zabiegu: 

Po zabiegu w gabinecie kosmetolog nie zmywa preparatu. Należy go zmyć wodą w domu po 6 - 8 godzinach. Przez ten czas preparat ciągle oddziałuje na skórę i zaleca się nie nakładać w tym czasie makijażu. Jeżeli zabieg wykonany był wieczorem, twarz należy zmyć dopiero rano. Po 2 -3 dniach nastapi złuszczenie skóry, które trwa średnio 1 - 3 dni.

Dla zwiększenia efektywności zabiegów zaleca się stosowanie w trakcie kuracji preparatów z kwasem ferulowym - Ferulac Anti - Aging System, Ferulac Serum i/lub Ferulac Mist (do nabycia w naszzym gabinecie)


 

Zalecana seria:
4-5 zabiegów co 3-4 tyg. (po wykonanej serii zaleca się wykonać 1 zabieg co 3 m-ce w celu utrzymania efektów)


wskazania

terapia anti-aging

  • przebarwienia słoneczne
  • zmarszczki, utrata jędrności
  • leczenie trądziku
  • suchość, brak blasku oraz poprawa kondycji skóry

cena

Twarz  250
Twarz + szyja + dekolt 300