Mediderma Kwasy Medyczne NOWOŚĆ!!

ArgiPeel – zabieg roświetlający

o zabiegu

Peeling rozjaśniający:

"Cienie pod oczami spowodowane prześwitywaniem drobnych naczyń żylnych można zminimalizować.
Dobre rezultaty daje peeling z argininą".

 • Jak to działa:
  Zawarta w preparacie arginina wpływa na poprawę krążenia, kwas mlekowy działa złuszczająco.
 • Zabieg:
  Nie wymaga znieczulenia i nie pozostawia widocznych śladów. Najpierw nakładamy preparat na całą twarz, a potem – drugą warstwę – już tylko pod oczy. Peeling ma działanie rozjaśniające.
 • Po zabiegu:
  Może wystąpić niewielkie zaczerwienienie.
 • Efekt:
  Pojawia się mniej więcej po dwóch tygodniach. Pełen rezultat osiągniesz po wykonaniu serii zabiegów, w odstepie co 14 dni
 • Czas:
   25–30 min.

  • ArgiPeel dermatologiczny piling powierzchowny. Jego głównym składnikiem aktywnym jest arginina - aminokwas otrzymywany z brązowego cukru. Oprócz właściwości łagodnie złuszczających, zwiększa syntezę białek i kolagenu, poprawiając w ten sposób elastyczność skóry. Posiada właściwości stymulujące mikrokrążenie - jest prekursorem NO, czynnika odpowiadającego za rozkurcz naczyń. Ma działanie przeciwzapalne, nawilżające i normalizujące pracę skóry. Dodatkowym składnikiem aktywnym jest alantoina o właściwościach gojących, dlatego Argipeel jest odpowiednim pilingiem dla skóry wrażliwej. Może być nakładany również na tak delikatne okolice jak oczy i usta. Do stosowania przez cały rok.
   Aktywuje system immunologiczny, zwiększa syntezę białek i eliminację amoniaku, jest prekursorem NO - czynnika odpowiadającego za rozkurcz naczyń. Ponadto ma działanie przeciwzapalne, nawilżające i normalizujące pracę skóry. Stymuluje układ krążenia, syntezę kolagenu, zwiększa elastyczność skóry. Kwas mlekowy złuszcza, nawilża i rozjaśnia skórę. Posiada również właściwości bakteriostatyczne. Zwiększa poziom ceramidów i reguluje          pH skóry.
   Dla skór dojrzałych oraz z przebarwieniami w celu podwyższenia skuteczności działania do żelu złuszczającego Argipeel można dodać – Bleaching powder który zwiększa działanie innych składników penetrujących oraz zawiera bardzo silne czynniki wybielające oraz bakteriostatyczne

wskazania

 • Większa cząsteczka - nie powoduje podrażnień skóry. Odpowiedni peeling dla skóry wrażliwej.
 • Kwas mlekowy jeden z łagodniej działających AHA, odpowiedni dla skóry wrażliwej, nie tolerującej wyższych stężeń kwasu glikolowego. Złuszcza, nawilża, rozjaśnia skórę. Posiada również właściwości bakteriostatyczne. Zwiększa poziom ceramidów. Reguluje pH skóry.
 • Alantoina - działa łagodząco i kojąco.
 • Aloes - regeneruje skórę, działa wygładzające i nawilżające.

Zabieg jest wskazany dla cery normalnej i wrażliwej, na przebarwienia, rozszerzone pory, drobne zmarszczki.  

cena

Rozświetlacz oczu      110 zł

Rozświetlenie Twarzy 180zł

Twarz,szyja, dekolt    200 zł