drogi kliencie, rozdajemy prezenty

Bony Upominkowe

Voucher upominkowy na zabiegi kosmetyczne - zrób miły prezent bliskiej osobie

 

 

Wykupienie voucheru upominkowego w formie karnetu na zabiegi kosmetyczne może być najpiękniejszym pomysłem na prezent, jeśli chcesz sprawić miły prezent a nie masz pewności co najbardziej ucieszyłoby obdarowaną osobę. Oferujemy Voucher na wykonanie wybranych z cennika zabiegów. Bon może być wystawiony na kwotę lub zawierać imienne zaproszenie. Można wybrać konkretne usługi lub pozostawić wybór obdarowanej osobie. Voucher podarunkowy jest doskonałym prezentem na każdą okazję.

 

Voucher

 

Regulamin korzystania z Vouchera podarunkowego:

 

- Voucher jest ważny przez okres 3 miesięcy od daty jego zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona.

- Voucher można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

- Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Voucher Upominkowy.

- Voucher należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

- Voucher nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce

- Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Voucheru, jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Voucheru.

- Vouchery imienne mogą być przeniesione na inną osobę.

- Zaproszenia na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na wszystkie inne usługi z oferty Maribell- Studio Kosmetyki Nowoczesnej

- W przypadku utraty lub zniszczenia Voucheru Upominkowego, Maribell - Studio Kosmetyki Nowoczesnej nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.